Нерухомість Буковини

Пошук нерухомості

Тип операції:
Тип нерухомості:
Підтип нерухомості:
К-сть кімнат:
Ціни: від грн. до грн.
Сортувати:
по даті по ціні
у зворотному порядку


Про нас

Агенція нерухомості „Маєток” успішно працює на ринку нерухомості Буковини вже двадцятий рік. 

 

З самого початку компанія «Маєток» поставила для себе найвищу мету зайняти і утримувати позицію лідера в галузі, і завдяки наполегливості, притаманній справжнім професіоналам, зуміла успішно подолати організаційний етап свого розвитку, і стати потрібною Буковинцям. 

 

Сьогодні агенція нерухомості „Маєток” – це визнана  компанія, що заволоділа стійкою репутацією надійного партнера, компанія, яка надає цілий комплекс послуг у сфері нерухомості.

 

Зберігаючи досвід і традиції минулих років, команда вже согодні починає  втілювати і розвивати новий набір послуг, необхідний нашим клієнтам і партнерам – саме це є справжнє призначення і відповідальність лідера на ринку нерухомості.

 

В звязку із стрімким прирістом клієнтів та партнерів Компанія «Маєток» розширює свої позиції на ринку нерухомості, та запрошує до  співпраці професіоналів та новачків у сфері нерухомості на взаємовигідних умовах.

 

Основні вимоги до претендентів:

Чесність,порядність, висока культура спілкування,професіоналізм та щире бажання завжди допомогати людям у вирішенні їх питань, пов'язаних з продажем, купівлею та орендою нерухомості.

 

Бажаючим продовжити свою кар'єру в «Маєтку» радимо вже согодні надіслати свої резюме  на maetok.cv@ukr.net, чи завітати в «Маєток» за адресою: м.Чернівці, вул. Комарова, 3, офіс № 80, та заповнити анкету з  працевлаштування.

Телефони: 904 007,   095 578 93 22,  067 373 05 32.
 

 

 

«Зайди в «Маєток» та знайди свій Маєток»Наші партнери

Маєток